İade ve Değişim


Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de Kazee Mağazacılık Teks.San. ve Tic. Ltd.Şti Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz.

İade ve Değişim Şartları:

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade yada değişim yapabilirsiniz.Değişim ve İade hakkı kapsamında Kargo Ücreti Tarafınıza aittir.

Satın almış olduğunuz ürünü iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade , 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Değişim işlemlerinizi Kazee mağazaları ve kazee.com.tr sitesinden, iade işlemlerinizi ise müşteri temsilcimizle birlikte yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi:

Kargo ücretini ödeyerek dilediğiniz kargo firması ile bizlere ulaştırabilirsiniz.Ödemesini yapmadığınız kargolar tarafımıza ulaşmayacaktır. 
Kargo firmaları ile yapılan gönderim ücretlerinin müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir .

Kazee.com.tr internet sitemizden satın aldığınız ürünlerin iade ve değişimleri yalnızca internet sitemiz üzerinden yapılmaktadır. 

İade Şartları:

Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, hasar olmamalıdır. 

Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

Şair Haşmet sokak. No: 4 / B Laleli - İSTANBUL
Tel: 0 212 517 04 01  (Hafta İçi 09:00 - 20:00 & Hafta Sonu: 10:00 - 14:00)

Lütfen Unutmayın....

Kazee.com tr 'den almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizi yada değişim yapmak istediğinizi belirtmenizi rica ederiz

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünü Kazee.com.tr'ye ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.