Kadın Hırka

Şıklığı ve kalitesi ile bilinen Kazee’nin hırka modelleri ile her yaş grubuna ve tarzınıza uygun hırkayı bulup kombinlerinize güzel detaylar ekleyebilirsiniz. Her mevsimde ve her yerde kullanabileceğiniz Kazee hırka modellerimiz gardırobunuzda vazgeçilmeziniz olacaktır. Sipariş vermek için online olarak hizmet alabilir veya mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hırka

Filtre
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

En Moda Kadın Hırka Modelleri

Kadın hırka modellerimizde triko ve angora hırka çeşitlerimiz vardır.

Angora hırkalarımız daha çok kış aylarında kullanılırken, triko modellerimiz sıcak havalarda ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir.

Günlük şıklığınıza uygun hırka modellerimiz arasında seçimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Kadın Hırka Modellerini Nasıl Kombinleyebilirsiniz?

Kazee hırka modellerimizi kombinlemek için bir çok seçeneğimiz var.

Örneğin üst giyim için Kazee bluz ve triko modellerimiz, alt giyim için Kazee pantolon, şort ve etek modellerimiz ile uygun kombinler yapabilirsiniz.

Ürettiğimiz hırka modellerimizde çeşitliliğe önem verip yumuşak pofuduk hırkalar, yazlık hırkalar, kışlık hırkalar, tatil hırkaları, ilkbahar hırkaları gibi çeşitlerimiz ile aynı zamanda rahatlığa ve şıklığa da önem veriyoruz.Kalçayı Kapatan Hırka Özellikleri

Eğer basenleriniz büyükse ve tesettürlü iseniz Kazee uzun hırkalarımızı tercih ederek şık, güzel kombinler yapıp güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Aynı zamanda hırkalarımızın bir diğer özelliği de rahatça esnemesi ve renkli canlı tutmasıdır.

Renkleri canlı tuttuğu için hırkanızı uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.
Yazlık Hırka Özellikleri

Kazee yazlık hırka modellerimizin bir çok özelliği ve avantajı vardır.

Örneğin yazlık hırkalarımız esnek bir yapıya sahiplerdir, normal hırkalara göre hissi daha yumuşaktır, terletmeme özelliği vardır.

Hava geçirgenliğine sahip oldugu için yaz mevsiminde tercih edilir.

Hem rahatlığı hem kalitesi hem de tarz görünümü ile Kazee hırka modellerimizi tercih edebilirsiniz.Pofuduk Kumaş Hırka Özellikleri

Kazee hırka modellerimizde yumuş yumuş kumaşımızı kullanarak hırkayı kullanırken rahat ve yumuşak hissetmenizi sağlamaktayız .

Aynı zaman kullandığımız kumaşlar ile size bir çok renk çeşitliliği ve konfor sunmaktayız.

Bahar ayların yumuşacık olmak istiyorsanız Kazee hırka modellerimize göz atabilirsiniz.

Kışlık Hırka Özellikleri

Kışlık hırkalarımızla kış aylarında kendinizi sıcak tutabilirsiniz.

Kışlık hırkalarımız ideal ısı depolar ve nemi dışarı atar.

Kullandığımız kışlık yünün ısınma ve ter emme özelliği sayesinde iyileştirici bir etkiye sahiptir.

Aynı zamanda diğer hırka kategorilerimizde dahil olmakla beraber kışlık hırka modellerimizi annelerimiz de çokça tercih edebilirdir.
Hırkaları Nasıl Yıkayabilirsiniz?

Kazee Kadın hırka modellerimizi yıkamak için, eğer hırkanızda her hangi bir leke yoksa 30 derecede, leke var ise gerekirse 35 40 dereceye kadar çıkılmalıdır.Daha fazla detay için: https://www.kazee.com.tr/sikca-sorulan-sorular 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.