Pareo

Yeni dönem plaj modasının en önemli aksesuarlarından olan bikini üstüne giyilen pareolar; pareo elbise,uzun pareo, seçenekleri ile Kazee’de.

Pareo

Filtre
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Pareo

Pareo plaj giyimde kullanılan en önemli ürün gruplarındandır.

Mayo veya bikinilerin üzerine giyilen tül giysilerdir.

Kadınlar pareoları, güneşten korunmak için ve sıcak plaj günlerinde teri çekmeyi sağlamak için ya da tamamen tarzlarıyla fark yaratmak için kadın pareo modellerini tercih ederler.

Yaz aylarında en çok kullanılan kadın pareolar renklerine, tasarımlarına ve modellerine göre her zevke hitap etmektedir.

 

Stilinizi Tamamlayan En Şık Pareo Modelleri Kazee’de 

Transparan çeşitleriyle sunulan giysiler, her kadının plajlarda ihtişamlı stiller ortaya koymasını sağlıyor.

Yırtmaçlı, püsküllü ve dikkat çekici tarzlardan oluşturulan pareo çeşitleri, taşlı ve sade tasarımlardan oluşturulan modeller de farklı beklentilerin karşılanabilmesini sağlıyor.

Farklı zevklerin ortak tercihleri içerisine girebilecek nitelikte olan pareo tipi kıyafetler, kadınların sıcak mevsimlerde denize, havuza ya da diğer birçok sulak alanda rahatlıkla plaj keyfi yaşamasını sağlıyor.

Rahatlıkla giyinip çıkarılabilen şık kıyafetler, hafiflikleriyle üzerinizde bir şey yokmuş rahatlığı sağlayarak memnun ediyor.

Yaz aylarında kadın pareo giyim ürünlerindeki etkisini giderek arttıran pareo şık elbiseler, birçok müşterinin fazla biçimde tercih etmesi ile popülerliğini giderek arttırıyor.

Plaj kıyafetlerini araştıran ya da pareo nedir diyerek kazee kıyafetlerinin ününü duyan pek çok kadın, kendine ait tarzı bularak kazee  https://www.kazee.com.tr/kadin-pareo sayfasını ziyaret ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.