Yarasa Kol Bluz

Yarasa kol normal bir bluzdan farklı olarak kol kısmı çok geniş şekilde başlayıp aşağıya gittikçe daralması ile sonlanıyor. Bu yüzden her dönem modasını hiç kaybetmeyen bu bluzlar, yazın bunaltıcı sıcaklarda da rahatlık ile kullanılabiliyor. Sportif veya alışılagelmiş bir şıklık arıyorsanız, Kazee yarasa kol ile yapacağınız kombinler bu anlamda sizi daha da şık ve alımlı gösterecektir. 

Yarasa Kol Bluz

Filtre
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yarasa Kol Bluz

Kadın üst giyim unsurlarını, özellikle de modaya uygun tasarımlarla görmek çok önemli.

Bu konuda yapılan eşsiz çalışmalar, kadınların konuya bakış açısını en iyi şekilde desteklemiştir.

Göze hitap eden güzellik ve kazee kalitesi bakımından yarasa kol bluz iyi bir örneğini oluşturuyor.

 Kazee giyimde yarasa kol bluzların altına etek https://www.kazee.com.tr/kadin-etek giyinebileceği gibi şık bir pantolon https://www.kazee.com.tr/kadin-pantolon-modelleri  ile de kombini gerçekleştirilebilirsiniz.

Sadelikten ve rahatlıktan yana tercihinizi kullanacaksanız eğer şık bir Kazee çantası https://www.kazee.com.tr/kadin-canta sizi istediğiniz görüntüye kavuşturacaktır.

Yarasa Kol Bluzlar ile Her An Şık Olmanın Keyfini Çıkarın

Kazee, söz konusu bluz olunca yalnızca minimal veya profesyonel tarzı olan kadınları değil, şaşırtıcı ve sürprizli tarzı olanları da göz önünde bulundurur.

Bu anlamda, hem ilkbahar-yaz hem de sonbahar-kış koleksiyonlarına yarasa kol bluzlar eklenir.

Tek başına oldukça güçlü etkiler yaratan yarasa kol bluz modellerini kombinlerken kazee etek, pantolon veya şortlarını kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.