Fabrikamız

tr.jpg (86 KB)
1993 yılında başladığımız toptan kadın giyim üretiminde, bugün dünyanın dört bir yanına ihracat yapan, Laleli’nin en büyük üreticilerinden biriyiz. Bu kapsamda, Kazee Offical bünyesindeki ürünlerimize her geçen yenisini ekliyor, Reel Tekstil çatısı altında triko imalatı ve markanıza özel etiketli kadın giyim ürünü tasarımlarımıza devam ediyoruz. Üstelik bugün sınırları aşıyor, yeniliğin, modanın ve konforun izini süren kıyafetlerimizle, dünyanın dört bir yanına kaliteyi ihraç ediyoruz.

Markanız için Yenilikçi Hazır Giyim Çözümü

Biz, Kazee Offical markamız ve özel etiketli ürünlerle çözüm ortağı olduğumuz tüm firmalarımız için tüm süreçlerin kontrolünü gerçekleştiriyoruz. Geniş kapsamlı hizmet anlayışımız çerçevesinde, Reel Tekstil çatısı altında tüm süreçler için tek adreste çözüm üretiyoruz. Her biri ayrı uzmanlık ve teknik donanım gerektiren; taş işleme, nakış işleme, kesim ve dikim, baskı ve tasarım gibi üretim adımlarını kendi bünyemizde tamamlıyoruz. Diğer bir deyişle, dışarıdan ham madde olarak aldığımız ipliği; emekle, sanat ve teknolojiyle modaya dönüştürüyoruz. Böylelikle pantolondan elbiseye, bluzdan eşofmana, gömlekten tuniğe dek kadın hazır giyim koleksiyonunda bulunan her ürün grubunda, farklı tasarımlar için destek sunabiliyoruz.

Türkiye'de sadece birkaç şirkette bulunan makine parkurumuz ve teçhizatımız var. Böylelikle, son teknolojinin gücünü tasarımlarımıza armağan ediyoruz. Ayrıca, üretimde insan kaynaklı hata payını minimize eden, tasarıma hız ve kalite kazandıran teknik donanımımız sayesinde, her geçen gün büyüyerek daha çok ülkeye, markaya ve kullanıcıya ulaşıyoruz.

Siz de markanız için istediğiniz kaliteli ürünleri Reel Tekstil güvencesiyle koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Özel etiketli üretim hizmetimizden yararlanmak için sizlere farklı dillerde hizmet verebilecek profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Çözüm ortağınız olmamız için satış temsilcilerimize +90 (212) 517 04 01 telefon numarasından hemen ulaşabilirsiniz.

Fabrikamızın sitesine www.reeltekstil.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.